319. oddíl - smečka vlčat

Pravidelné schůzky

Zákaz aktivit pro děti a mládež platný od 9. 10. 2020 se vztahuje i na skautskou činnost. Osobní schůzky v klubovně či u ní jsou tedy až do odvolání zrušeny. Prosím sledujte email, budeme vás nadále informovat a posílat zajímavé programy, které můžete s dětmi doma vyzkoušet a také vyzkoušíme online schůzky.

kluci od 7 do 11 let, scházíme se ve čtvrtek od 17:30 do 18:30


V současné době máme plnou kapacitu a nové členy od června 2019 bohužel nepřijímáme. V případě zájmu o umístění dítětě na čekací listinu do oddílu pište, prosím, pouze na email uvedený níže. Upozorňujeme rodiče, že přednost mají sourozenci dětí, které již navštěvují náš oddíl. 

Neúčast na schůzce dejte, prosím, vědět  ZaZu na tel. číslo + 420 731 002 757 nejpozději ve 12:00 v den schůzky. 

Kdo jsme a co děláme?

V naší smečce je hlavním heslem zábava. To ovšem neznamená, že bychom jenom bezmyšlenkovitě dováděli, své svěřence se snažíme i trochu vychovat. Proto aktivity na našich schůzkách podporují týmovou spolupráci, kreativitu, kázeň a smysl pro fair-play. Zabýváme se také praktickými dovednostmi, jako je uzlování, šifry a vytváření všeho možného z čehokoli. Nezbytnou součástí programu jsou samozřejmě všelijaké různorodé sportovní aktivity.
Scházíme se každý týden na schůzce, kromě toho jezdíme na víkendové i jednodenní výpravy a společně se skauty jezdíme každé prázdniny na pravý letní tábor.
 

Vedení vlčat

Otazník- Petr Jaroš
petrjarosg@gmail.com

ZaZu
+420 731 002 757, zazufojt@gmail.com