Skauti na High 5

Termín: 8.5. 2024
Autor: Odysseus

Již třetím rokem jsme se společně s ostatními skauty sešli u Gymnázia Jaroslava Heyrovského, abychom zjistili jak si na tom stojíme oproti ostatním oddílům. Konkrétně byli přítomni Raptor, Bizon, Piškot, Jahoda, Matěj, Kuba a já.

Soutěžilo se ve 3 týmových sportech: Frisbee, Fotbal a Volleyball. Ve 2 individuálních: skok do dálky a běhoun dne a každý tým si mohl zaběhnout na čas štafetu.
Ve středisku jsme soutěžili o to, kdo bude mít nejoriginálnější název týmu a zda to vyhráli roveři pojmenovaní jakožto Nejneobhospodařovávatelnější tým, a nebo my jako DolarLibraRubl je už asi jedno.

V naší kategorii jsme absolutně dominovali a beze ztráty bodů jsme vyhráli. Ve štafetě jsme skončili 3, jelikož nás přeběhly dva roverské týmy. Skok do dálky a běhoun dne, také nebyly disciplíny, které by nám nějak extra šly. Roveři i světlušky předvedli taktéž fantastický výkon a vyhráli ve svých kategoriích. To se ovšem nedalo říci o skautkách, které skončily nakonec 5.

Rád bych řekl, že tím to končí. To ale bohužel nemůžu...
Jsou 2 konkrétní lidi, kteří mě osobně trochu zkazili akci a to dva nejmenovaní členové Vatry, kteří se rozhodli mě zbavit a tak vymysleli plán, že řeknou Pavoukovi, že mi je špatně, a že chtějí ať mě pošle dovnitř budovy gymnázia. Plán jsme ale naštěstí společně s Pavoukem prokoukli a dali dotyčným pořádně za vyučenou.

Až na tento incident, který se se doufám nebude už opakovat, si akci snad všichni užili a snad se sejdeme příští rok zase.