Herní sobota

Herní sobota je zase tady! A co na vás čeká? Velké množství deskových a karetních her, banda nadšených hráčů, dobré jídlo a večer již tradiční promítání nějakého filmu. Neváhejte a přijďte!

Začínáme jako vždy v 10:00. Promítání proběhne od 18:00 do 20:00 (nejspíš něco v Angličtině s titulky a dále pak jen, pokud bude chuť :))...

Hlavní organizátor - Rychlík

Akce je určena pro všechny deskoherní/karetoherní nadšence od 9 do 99,9 let.

A jaké hry si letos budete moci zahrát? Tady je výčet několika z nich: Bang (i kostková verzi), Blafuj, Carcassonne, Citadela, Cyclades, Dice forge, Dixit, Dobble, Hanabi, Jamaica, Jungle speed, Karak, Kemet, Krycí jména, Mafie, Master of Orion, Milostný dopis, Ostrov, Port Royal s rozšířením, Rodinný podnik, Saboteur, Smallworld, Star Realms, Střelené kachny, Šerif z Nottinghamu, The Game, Ticket to ride: Europe, Války Vyvolávačů (Summoner wars), Velbloudí dostihy, Vládce Tokia, Vzhůru do podzemí, Waldschattenspiel, X-wing, Zeměplocha - Ankh-Morpork.

Jediné, co s sebou potřebujete, je jídlo a pití na den (pokud občerstvení přinesete víc, určitě se na vás nebudeme zlobit :-)) a chuť si něco zahrát.

Jakékoliv dotazy ohledně her a herní soboty směřujte na Rychlíka.

Začátek: 10:00 
Konec: 18:00 (od 18:00 do 20:00 proběhne promítání)
Termín: 8.12.2018
Místo:  Velká klubovna na Okrouhlíku

S sebou: Jídlo a pití (třeba i pro ostatní), nějakou oblíbenou deskovku (pokud není v seznamu)

Vložil: Rychlík