Herní sobota

Herní sobota je zase tady! A co na vás čeká? Velké množství deskových a karetních her, banda nadšených hráčů, dobré jídlo a večer již tradiční promítání nějakého filmu. Neváhejte a přijďte!

Začínáme jako vždy v 10:00. Promítání proběhne od 18:00 do 20:00 (nejspíš něco v Angličtině s titulky a dále pak jen, pokud bude chuť :))...

Hlavní organizátor - Rychlík

Akce je určena pro všechny deskoherní/karetoherní nadšence od 9 do 99,9 let.

Na zimu zase v klubovně neteče voda. Vemte to prosím na vědomí, když si s sebou vezmete pití a také jídlo (nejlépe co nejméně špinící). Děkuji! 

A jaké hry si letos budete moci zahrát? Tady je výčet několika z nich: Azul, Bang (i kostková verzi), Blafuj, Carcassonne, Citadela, Cyclades, Dice forge, Dixit, Dobble, Hanabi, Hustá mela, Jamaica, Jungle speed, Karak, Kemet, Krycí jména, Mafie, Master of Orion, Milostný dopis, Ostrov, Port Royal s rozšířením, Rodinný podnik, Saboteur, Smallworld, Star Realms, Střelené kachny, Šerif z Nottinghamu, The Game, Ticket to ride: Europe, Války Vyvolávačů (Summoner wars), Velbloudí dostihy, Vládce Tokia, Vzhůru do podzemí, Waldschattenspiel, X-wing, Zeměplocha - Ankh-Morpork.

Jediné, co s sebou potřebujete, je jídlo a pití na den (pokud občerstvení přinesete víc nebude mastné, určitě se na vás nebudeme zlobit :-)) a chuť si něco zahrát.

Jakékoliv dotazy ohledně her a herní soboty směřujte na Rychlíka.

Začátek: 10:00 
Konec: 18:00 (od 18:00 do 20:00 proběhne promítání)
Termín: 7.12.2019
Místo:  Velká klubovna na Okrouhlíku

S sebou: Jídlo a pití (třeba i pro ostatní), nějakou oblíbenou deskovku (pokud není v seznamu)

Vložil: Rychlík