Herní sobota

Po veliké pauze se vracíme ve větší síle.
A co na vás čeká? Velké množství deskových a karetních her (hodně nových), banda nadšených hráčů, dobré jídlo a večer již tradiční promítání nějakého filmu. Neváhejte a přijďte!

Začínáme jako vždy v 10:00. Promítání proběhne od 18:00 do 20:00 (nejspíš něco v Angličtině s titulky a dále pak jen, pokud bude chuť :))...

Hlavní organizátor - Rychlík

Akce je určena pro všechny deskoherní/karetoherní nadšence z našeho střediska od 9 do 99,9 let.

A jaké hry si letos budete moci zahrát? Nejspíše to bude něco z nabídky níže (jelikož však Rychlík neplánuje vzít úplně vše, tak mu předem dejte vědět, pokud máte opravdu zájem o nějakou konkrétní hru).

Nabídka: Azul, Bang (i kostková verzi), Blafuj, Carcassonne, Citadela, Cyclades, Dice forge, Dixit, Dobble, Hanabi, Escape: chrámová kletba, Zbloudilí, Jamaica, Jungle speed, Karak, Kabo, Kemet, Kluster, Kroniky Avelu, Krycí jména, Mafie, Magic: The Gathering, Master of Orion, Mikromakro: město zločinu, Milostný dopis, Ostrov, Port Royal s rozšířením, Rodinný podnik, Saboteur, Smallworld, Star Realms, Střelené kachny, Šerif z Nottinghamu, The Game, Ticket to ride: Europe, Války Vyvolávačů (Summoner wars), Velbloudí dostihy, Vládce Tokia, Výbušná koťátka, Vzhůru do podzemí, Waldschattenspiel, X-wing, Zeměplocha - Ankh-Morpork.

Jediné, co s sebou potřebujete, je jídlo a pití na den (pokud občerstvení přinesete víc a nebude mastné, určitě se na vás nebudeme zlobit :-)) a chuť si něco zahrát.

Jakékoliv dotazy ohledně her a herní soboty směřujte na Rychlíka.

Začátek: 10:00 
Konec: 18:00 (od 18:00 do 20:00 proběhne promítání)
Termín: 3.12.2022
Místo:  Klubovny na Okrouhlíku
S sebou: Jídlo a pití (třeba i pro ostatní), nějakou oblíbenou deskovku (pokud není v seznamu)

Vložil: Rychlík