HKV 007

"Jmenuji se Leak, Richard Leak."  Tak se mi onen podivný muž představil, když jsem popíjel svou kolu u baru.
"Prosím jeden ovocný čaj, protřepat, nemíchat," řekl směrem k barmanovi a pak se zahleděl někam do prázdna.  Věděl jsem, že tento noblesně oblečený pán je schopný všeho. A podle všeho měl i povolení si z lidí střílet, nicméně mi to nedalo a zeptal jsem: "A co vás sem, do Jeep baru, přivádí?"
Ten muž se ke mně otočil a vrhl na mě významný pohled někoho, kdo už zažil mnohé a tiše řekl: "Stane se to v Pourmeasure, všichni tam budou..."
Než jsem stačil namítnout, že takové místo neexistuje, byl už na cestě ke svému luxusnímu vozu - Škodě Felícii GTX. Nasedl do auta, dopil svůj čaj, zahodil do křoví hrnek a odjel.
Co to tady žije za blázny...


Tradiční akce skautů je po roce zpět. Teď se pyšní nádhernou sedmičkou. Skauti tedy zase někam vyrazí, něco tam budou celý víkend dělat a pak se vrátí snad i spokojení zpět. :D

Sraz:  v pátek, 2.11., v 17:25 na Hlavním nádraží pod  prostředními eskalátory.
Návrat:  v neděli, 4.11., v 17:08 na Hlavním nádraží

Termín: 2.11. - 4.11.2018
Místo: Pán řekl Pourmeasure, takže tam
Cena: 350,- 
S sebou: Jídlo a pití na páteční večer,  oblečení na víkend, spacák, karimatku, přezutí, jídelní set (ešus, hrníček, lžíce), 1x nealkoholický nápoj, 1x 100g mléčná čokoláda, něco slušného na sebe na sobotní večer (alespoň  kalhoty, košili a motýlka),  NERF + náhradní munice

V případě dotazů se nebojte obrátit na vedoucí oddílu. 

Vložil: Ten pán, co potkal toho pána