Kontrola tábořiště s rodiči

V letošním roce bychom rádi opravili nedostatky na našem tábořišti.  Bohužel na to již sami nestačíme, a proto oslovujeme Vás, rodiče dětí navštěvující naše středisko.
Rádi bychom vás pozvali na pracovní víkend, který se bude odehrávat 7.-9. 6. 2019 na našem tábořišti nedaleko Dřešína. 
Pomoc rodičů se nám osvědčila již při stavbě kuchyně a jídelny.
V letošním roce budeme vyrábět lavice a stoly v jídelně, stavět nové podsady, vykopávat díru pro latrínu a sekat louku. Každá pomocná ruka se nám tedy bude hodit. Pokud byste rádi přispěli jinak než pomocnou rukou, materiální i finanční pomoc oceníme.
Za středisko Vám mohu přislíbit, že zažijete veselý víkend se spoustou zábavných skautů, prohlédnete si úžasnou přírodu v blízkosti Šumavy a uděláte dobrý skutek.

Pokud máte o akci zájem, ale nestihli jste vyplnit přihlašovací dotazník, ozvěte se prosím na emai zazufojt@gmail.com.

Termín: 7. -9. 6. 2018
Místo: Tábořiště Dřešín,  mapa zde
Začátek akce: páteční večer
Konec akce: neděle odpoledne

Co s sebou vzít: vhodné pracovní oblečení, kladívko (pokud máte), pracovní rukavice (pokud máte), nádoba na jídlo (ešus/miska), spacák a karimatku, stan (pokud máte, pokud ne, dejte nám prosím vědět co nejdříve, pokusíme se případně nějaká místa zajistit), láhev na pití, pláštěnka /nepromokavá bunda, plecháček či půllitr na pití, svačinka na pátek. 

Přibližný začátek akce bude v pátek (7. 6.) večer. Na tábořišti budu přítomna již od rána, příjezd je možný tedy kdykoliv v pátek.
Pokud k dopravě nevyužijete vlastní auto, můžete přijet autobusovými spoji z Prahy Na Knížecí s přestupem ve Strakonicích, a to v 14:55, 17:00 či 20:30 do zastávky Dřešín či Dřešín, chatová osada dle spoje. Pokud plánujete přijet v sobotu hromadnou dopravou, je možné využít spoje jedoucí do Volyně či do Strakonic, odkud vás svezeme do tábořiště (spoje do Dřešína v sobotu nejedou).

Vzhledem k malému počtu parkovacích míst  bude možnost sdílených aut. Pokuste se prosím zaplnit kapacitu auta. Vzhledem k počtu přihlášených aut je možné, že bude velký problém s parkováním. (přihlášeným přijde tabulka se sdílenými auty do emailu). Parkování bude možné u nádrže (mapa zde) (prosím označte si auto papírkem- kontrola tábořiště, ať můžeme parkovat blízko u sebe)Pokud povezete objemnější věci je možné vyjet autem blíže k tábořišti, věci vyložit a poté zaparkovat u nádrže. (mapa zde), zde také bude možné parkovat pokud již u nádrže nebude místo. 

Přespávání bude ve vlastních stanech, pokud vlastní stan nemáte, obraťte se prosím na nás, pokusíme se nějaké zařídit.

Děti vítány, ale na zodpovědnost rodičů.

Jídlo bude zajištěno na celý víkend (i pro vegetariány).  

V případě jakéhokoli dotazu neváhejte kontaktovat Zazu na zazufojt@gmail.com.