Společná víkendová výprava skautek a skautů do Jindřichova Hradce

Jelikož se minulá výprava S+S osvědčila, rozhodli se naše skautky i naši skauti znova společně vyrazit do dalekého Jindřichova Hradce na společnou víkendovou akci, společně. Pospolu se pokusí přežít nabitý víkend a zažít nejeden nezapomenutelný zážitek v žitě. 

Proč nemá Drak křídla? Kolik lidí se vejde do dodávky Petrova bráchy? Co kuje Anička proti svým sestrám? Při jaké teplotě se taví Cukr? Kdo dostane po výpravě přezdívku karamel? Co se stane, když se nikdo nekouká na Magaly? Čeho je vlastně Ministr ministrem a kdo ho zvolil? Jak vypadá tajný znak střediska Mawadani, o kterém se zmiňuje jedna historická kronika?  Co se skutečně skrývá pod písmeny S + S? Kolik otázek je možné vložit do popisku akce, než to začne být podezřelé?
Odpovědi na tyto i jiné otázky se možná dozvíte právě na této výpravě...

Prosíme o vyplění přihlašovacího formuláře NA TOMTO ODKAZU...

Sraz: v pátek 18.3. v 16:00 na Hlavním nádraží pod cedulemi
Konec: v neděli 20.3. v 18:30 tamtéž
Termín: 18. -20.3. 2022
Místo: Jindřichův Hradec
Cena: 300,-

S sebou: jídlo na páteční večer, karimatku, spacák, ešus, (klasické věci na výpravu - všichni to známe), šátek, který se může trochu ušpinit (nejlépe ne skautský), lítačka, respirátor, psací potřeby, baterka/čelovka, oblíbeného medvídka, 1 tabulku dobré čokolády (jako utěchu pro své vedoucí 18+), sůl z Mrtvého moře (nebo alespoň z Lidlu), nafukovací balónek, plavky

Vložil: Petr


Nevím, jak dlouho to ještě vydržím. Uplynulo hodně času od mého uvěznění, nevím však kolik. Netuším kdy je den a kdy noc. Drží mě zde a já nemohu uniknout. Nutí mě psát akce a události na jejich web. Ta trocha jídla, co je mi dána, mě drží v neustálém hladu. Vycvičil jsem si dvě myši, které mi na povrchu sbírají zbytky jídla a společně se o ně dělíme. 
Mám obavu, že už jim nebude stačit má práce. Texty nebudou dostatečně humorné a napínavé. Blíží se můj konec. Možná se někdo dozví o mém osudu. Přichází konec a pak bubny, bubny v hlubině. Už jdou...