Výprava do Roztok a zase z5

Chtěl/a jsi někdy zažít něco nového, co na výpravě ještě nebylo? Nemáš rád/a studenou vodu v dřešínským potoce? Máš rád/a zajímavé hry, ale dobře vyvážené s odpočinkem a jinými programy? Taky nesnášíš, když Rychlík povídá o jeho oblíbeném jídle? Máš v lásce Roztoky u Prahy? Chtěl/a bys akci s něčím novým? Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli ano, tato akce je přímo pro vás.

Tímto tě zvu na tuto akci, která bude malinko jiná. Rádi bychom ale, aby to ale zůstalo trochu tajemstvím, proto se více dozvíte po vyplnění přihlašovacího formuláře. Další informace přijdou přímo tobě mailem. 

Na akci se musíš přihlásit a to nejpozději do 30.4. 2024
Přihlášku najdeš pod tímto odkazem.

V případě jakýchkoliv nejasností se nebo kontaktovat Ministra - ministr@skaut.cz nebo Andulu - a.jindrichova@skaut.cz

Termín: 3.-5.5. 2024
Sraz: pátek v 16:15 Na Masarykově nádraží
Návrat: neděle v 16:16 Masarykovo nádraží
Místo: Roztoky u stoky
Cena: 350 kč
S sebou: hygiena, oblečení, boty na ven, baterka (nejlépe čelovka), jídlo na sobotní snídani - na páteční večer bude zařízeno, oblečení navíc, které se může ušpinit. Není potřeba si brát jídelní potřeby a karimatky - spí se na postelích a nádobí bude zařízeno.

#fakeNews - toto není S+S vol. 4. Tato výprava je něco jiného a nového.

Vzhledem k tomu, že výprava je kousek od Prahy, tak budeme rádi, když se zúčastní i lidé kteří mají např. pravidelné nedělní zápasy. V takovém případě prosíme ale včasné nahlášení.

Vložili: Andula a Ministr