Náš tým 

Jan reml - jenda * 2005

Jenda pomáhá při vedení 319. smečky vlčat. Na akcích vyniká ve hře na kytaru, i když se k ní bohužel uchýlí málokdy. Je velmi veselé mysli a nikdy v jeho přítomnosti není nuda.

Oldřich Příklenk - Olda * 2005

Olda pomáhá při vedení 319. smečky vlčat. Je proslulý svým filozofickým přístupem k světu, je to čistý teoretik. Málokdo ho dokáže porazit v šachách, které má v několika provedeních s sebou téměř na každé akci. Rád si s kýmkoliv popovídá o knížkách, které nejen v hojném počtu čte, ale i píše!

Daniel Marek - Kocour * 2005

Kocour se podílí na vedení skautů v 319.oddíle. Moc toho nenamluví, ale když už něco prohlásí, vždy to stojí za to a pobaví tím všechny zúčastněné. V oddíle je známý pro svou schopnost pokaždé najít nějakou alternativní cestu během výprav.

Václav veselý - hobit * 2002

Hobit pomáhá vedení 319. smečky vlčat. Je ve středisku posledním z legendární družinky Švábů. Zná plno zábavných historek ze střediskových i jiných akcí, které rád barvitě vypráví. Sám k jejich vzniku totiž často přispívá svými neopakovatelnými činy! Studuje mediální studia na UK.

Jakub sixta - sokol * 2001

Sokol se podílí na vedení 319. oddílu skautů. Pokud zrovna nelétá mezi friťákem a grilem v práci, moc rád diskutuje na různá témata hýbající společností. Na skautské akce vždy přispěje svou nezaměnitelnou praštěností. Momentálně studuje politologii na FSV UK.

Michaela Fojtová - Míša * 2000

Míša pomáhá při vedení skautek v 126.oddíle.  Často jí můžete spatřit s šálkem dobrého čaje, kterého dokáže vypít více než je zdrávo. Koníčků má Míša více než dost. Krom vyšívání, uklízení či dokonce venčení psů, ji můžete nalézt v temné komoře, kde vyvolává filmy. 

Benjamin Šustek - potápník *2000

Potápník se podílí na vedení 319. oddílu skautů. Často ho můžete potkat na nějakém tom koncertě, kde jako bubeník rozjíždí pořádné tempo. Mimo to ovládá i hru na mnoho rozličných nástrojů včetně táborové trubky. Když zrovna někde na něco nehraje, věnuje se i fotografování. Momentálně studuje na 2. lékařské fakultě UK.

Alžběta Kočová - Očko * 1999

Očko je zástupkyní vůdce střediska vede benjamínky a skautky v 126.oddíle. Je také vedoucím 126. oddílu. Ve volném čase ráda sportuje a vaří. Na táboře zas stojí s vařečkou v ruce a řídí chod kuchyně. Aktuálně studuje  speciální pedagogiku a aplikovanou tělesnou výchovu a sport osob se specifickými potřebami na UK.

Matěj Balík - Pavouk * 1999

Pavouk je zástupcem vůdce střediska zástupcem vedoucího 319. oddílu a podílí se na vedení  319.oddílu skautů. Je střediskový mistr v psaní zápisů z akcí, což sami můžete ověřit v kronice na webu. Na různých akcích či u táborových ohňů ho pak můžete slyšet hrát všechny skvělé hity na kytaru. Momentálně studuje na 2. lékařské fakultě UK. 

Anna Pícková - Myška  * 1998

Myška se spolu s  Krtkem podílí na vedení 126. oddílu světlušek. Na skautských akcích je často vidět, jak se hrdinsky vrhá do akce i za cenu nějakého toho zranění. 

Petr Jaroš - Otazník  * 1998

Otazník je Vůdcem střediskavedoucím 319.oddílu, kde vede 319. smečku vlčat. Ve středisku se podílí i na vedení střediskových akcí a je zde i členem 445. roverského kmene. Ve svém volném čase přemýšlí, jak na tábor do Dřešína dopravit klavír, na kterém by to pak u večerních táboráků pořádně rozjel! Studuje na FJFI ČVUT.

Zuzana Fojtová - ZaZu  * 1997

ZaZu spoluvede 319. smečku vlčat. Ve středisku zastává také novou a o to neméně důležitou roli správce střediskového majetku a je členkoku okresní revizní komise. Na akcích ji nejen vidíte, ale hlavně slyšíte! Během chvilky je schopná svým pozitivním přístupem nakazit širší okolí, takže se často používá jako zbraň hromadného ničení špatné nálady! Také je členem 445. roverského kmene.

Kateřina Kočová - Krtek  * 1997

Krtek vede společně s Myškou světluky  v  126. oddíle. Mimo jiné vede i roverský kmen a také se zapojuje aktivně do dění v okrese. Má velké zásluhy na rekonstrukci klubovny.

Luděk Urban - Lůďa * 1997

Lůďa je členem 445. roverského kmene a podílí se na vedení vlčat. 

Lenka Mánková  * 1994

Lenka je  zástupce vedoucí 126. oddílu. Její hlas prostě nepřeslechnete a navíc ho můžete i slyšet každou neděli večer u Pražského Jezulátka.

Dominik Dřížďal - Kondor * 1993

Kondor je členem roverského kmene Stagar, ale předně  vede vlčata z 319. oddílu. Když zrovna nefandí Bohemce, tak to někde válí na baskytaru nebo vaří chutná jídla.

Martin Pštross - Rychlík * 1988

Členové střediska marně přemýšlí, co vlastně Rychlík ve středisku dělá.  No, stále se pokouší pořádat herní soboty a rád pomůže i s nějakou tou skautskou akcí. Občas i fotí s nadějí, že se mu podaří vyfotit fotka, na kterou by mohl být i hrdý (zatím marně). Někdy je až moc META, když třeba přemýšlí, jak lépe upravit svůj medailonek v záložce "náš tým". A někdy čapne i sMETAk při úklidu či se považuje za střediskového kMETA (už vám asi nepředvede přeMETA).

Lukáš Holoubek * 1986

Je současným hospodářem střediska Mawadani, kde v minulosti vedl vlčata z 319. oddílu a také celé středisko. 

Vašek Dráb * 1980

Vašek úspěšně převzal po Martinovi vedení 326. oddílu OSJ. Je prvotřídním bavičem při všech příležitostech (moderoval například vánoční besídky). Je také členem skautského pěveckého sboru Cantuta. 

Michal Burda - Slanina * 1977

Slanina ve středisku zastává funkci tajemníka.  V současnosti pracuje jako konstruktér kolejových vozidel (kéž by to byla nějaká dobrá tramvaj!). Baví ho technika, turistika, hlavolamy, skaut ... a navíc je šprýmař každým coulem :-)

Kuře Karel * ????

Karel je nepřehlédnutelnou a velmi důležitou součástí vedení skautek. Když ho potkáte na nějaké akci, je zárukou dobré nálady a přemírou občas i vtipných vtipů. Nemá rád dlouhé výlety a pro skautky je idol. Jeho nejoblíbenější jídlo na akcích je popcorn a opečená kukuřice nad ohněm.